Foto na porcelán

Foto na porcelán zpracováváme s dlouholetými zkušenostmi a praxí. Vyrábíme jej přímo v Otrokovicích ve Zlínském kraji. Používáme ověřenou Italskou technologii, která zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Fotky jsou odolné vůči otěru a nevyblednou ani po mnoha letech. Zaručujeme minimálně 40 letou životnost námi vyráběných porcelánových plaket.

vytvořit objednávku

zobrazení nabízených vzorů

CENÍK FOTOPORCELÁNU KE STAŽENÍ

Výroba na italský porcelán s aplikováním snímku pod povrch glazury s vysokou odolností proti UV záření a povětrnostním vlivům.

U obdelníkových tvarů je možné vkládat i text.
STANDARD JSOU DVA ŘÁDKY SE JMÉNO A DATUM 

ITALSKÝ hladký ovál VZOR 1 & 2

náhled řezu porcelánové plakety (u velkých formátů se může drobně lišit)Vzor 1 v nabídce barevný, černobílý, sépie bez dekoruVzor 2 v nabídce barevný, černobílý, sépie se zlatou, nebo stříbrnou linkou

Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev. Ovál s dekorem nabízíme se zlatou i stříbrnou linkou.

ITALSKÝ reliefní ovál VZOR 3 & 4

Italský reliefní okraj v řezuItalský reliefní okraj Vzor 3Italský reliefní okraj se dvěmi zlatými linkami Vzor 4

Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev. Ovál s dekorem nabízíme se dvěmi zlatými linkami jedna okolo obrázku a další na vrcholu reliefu.

POLSKÝ RELIEFNÍ ovál VZOR 7 & 8


Polský reliefní ovál vzor 7 a 8 v řezuPolský reliefní ovál bez dekoruPolský reliefní ovál Vzor 8 se zlatou i stříbrnou linkou
Polské glazury doporučujeme výhradně pro černobílé, nebo sépiové zpracování, barevné podání nedoporučujeme. Polský reliefní ovál nabízíme bez dekoru i s jednou zlatou, nebo stříbrnou linkou.

POLSKÝ RELIEFNÍ ovál Bohemia VZOR 9


Polský reliefní ovál Bohemia se dvěmi zlatými, nebo stříbrými linkamiPolský reliefní okraj Bohemia se dvěmi zlatými linkami
Polské glazury doporučujeme výhradně pro černobílé, nebo sépiové zpracování, barevné podání nedoporučujeme. Polský reliefní ovál nabízíme se dvěmi zlatými, nebo stříbrnými linkami.

ITALSKÝ Obdelník VZOR 5 & 6


Italský obdelník v řezuItalský obdelník bez dekoruItalský obdelník s dekorem
Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev a tonální hloubky. Obdelník bez dekoru, nebo s dekorem (se zlatou i stříbrnou linkou). Všechny obdelníkové tvary lze dopnit textem.

POLSKÝ obdelník s kulatými rohy VZOR 10 & 11


polský obdelník s kulatými rohy v řezuPolský obdelník s kulatými rohy bez dekoruPolský obdelník s kulatými rohy
Polské glazury doporučujeme výhradně pro černobílé, nebo sépiové zpracování, barevné podání nedoporučujeme. Polský obdelník nabízíme bez dekoru i s jednou zlatou, nebo stříbrnou linkou. Všechny obdelníkové tvary lze dopnit textem.

POLSKÝ stojánek bez dekoru VZOR 12 &14


POLSKÝ stojánek VZOR 12, 13, 14 a 15 v řezuPOLSKÝ stojánek bez dekoru VZOR 12POLSKÝ stojánek bez dekoru VZOR 1č

Polské glazury doporučujeme výhradně pro černobílé, nebo sépiové zpracování, barevné podání nedoporučujeme. Polský stojánek nabízíme bez dekoru i s jednou zlatou, nebo stříbrnou linkou.Všechny obdelníkové tvary lze dopnit textem.

POLSKÝ stojánek bez dekoru VZOR 13 &15


POLSKÝ stojánek s dekorativní zlatou, stříbrnou linkou  VZOR 13 &15 v řezuPolský stojánek s dekorační linkou
Polské glazury doporučujeme výhradně pro černobílé, nebo sépiové zpracování, barevné podání nedoporučujeme. Polský stojánek nabízíme s jednou zlatou, nebo stříbrnou linkou.Všechny obdelníkové tvary lze dopnit textem.

KRUH a SRDCE bez dekorační linky VZOR 16 & 17


Italský obdelník v řezuKruh vzor 16SRDCE VZOR 17
Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev a tonální hloubky. Náhled řezu kruhu a srdce se může nepatrně lišit od skutečnosti.

PERGAMENY VZOR 18, 19 a 20

pergamen MAYA VZOR 18PERGAMEN CALIPSO VZOR 19PERGAMEN KRONOS VZOR 20

Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev a tonální hloubky. Pergameny lze doplnit jakoukoli grafikou dle konzultace a všechny tvary pergamenů lze dopnit textem.

PERGAMENY VZOR 21, 22, 23 a 24

PERGAMEN FREGIO VZOR 21PERGAMEN CORINTO VZOR 22PERGAMEN ARTIKA VZOR 23

Kvalitní italské glazury vhodné pro barevné i černobílé zpracování s výborným podáním barev a tonální hloubky. Pergameny lze doplnit jakoukoli grafikou dle konzultace a všechny tvary pergamenů lze dopnit textem.

stojánky k porcelánovým plaketám


univerzální drátěný stojánekporcelánový stojánek
Porcelánový i drátěný stojánek slouží k postavení jakékoli fotokeramiky která nebude lepena na náhrobek.
Drátěný stojánek je vhodný pro plakety od kradšího rozměru nad 7 cm.